Monday, March 17, 2014

W kwietniowym magazynie Wanderlust ogłoszono wyniki konkursu "Readers Travel Awards". Nie jestem pewien w jaki sposób przebiegało głosowanie. Nie jestem stałym czytelnikiem Wanderlust. Kupiłem tylko ten numer, żeby sprawdzić, jak wypadły atrakcje w RPA.
Wyniki konkursu Readers Travel Awards 2014

Miłym zaskoczeniem była Namibia, która zajęła pierwsze miejsce w kategorii „Top Country”.
W ubiegłym roku Namibia była na 6 miejscu, czyli obserwujemy wielką poprawę.
W czołówce cztery - zróżnicowane geograficznie kraje, udowodniły że nie ważne, na jakim kontynencie kraj się znajduje, byle oferował to co turyści oczekują.
Namibia to kraj pustynny oferujący fantastyczne krajobrazy i dużo dzikich zwierząt.
Jest zarówno ekscytująca i łatwo dostępna. Ważne jest że nawet początkujący turysta może z łatwością poruszać się po całym kraju wypożyczonym samochodem.
Namibia zajęła pierwsze miejsce w kateegorii "Top Country"


W kategorii „Top City” Kapsztad znalazł się na 9 miejscu. Moim zdaniem to trochę słabo, jednak szansa należy się też innym miastom.

Kategoria "Top City", Kapsztad zajął tutaj 9 miejsce.

Ciekawa jest też punktacja w kategorii „Top Airline”
Top Airlines

W kategorii „Top Worldwide Airport” Kapsztad zajął 10 miejsce.
W kategorii "Top Worldwide Airport"  kapsztad znalazł się na 10 miejscu.


1 comment:

  1. East Africa Safari Bookers, szlak-marynarka w zakresie trasy i podróży, został całkowicie oddany i zaangażowany siebie zaoferować wczasowicze doskonałą randkę z afrykańskiego safari. Dzięki bogatemu doświadczeniu i wielkiej eksploracji, my w Afryce Wschodniej Safari Bookers naraża fantastycznych miejsc, takich jak safari w Kenii, Tanzanii, Mombasa i Zanzibar. Nasze najlepsze i zabawny pakiety safari są sprawnie obsługiwane przez najbardziej wydajne obsługi naziemnej, przewodników safari, strażników i tropicieli. Praca z filozofii do renderowania jakości i niedrogie usługi, zapewniamy pełną emocji i zabawy dla wszystkich użytkowników, wraz z dodatkową wygodę. Nasz sama poświęcenie i zaangażowanie upoważnienia nas poznać i przekraczać oczekiwania najbardziej wymagających i wymagających klientów, co pomogło nam w budowaniu doskonałą reputację w branży turystycznej.

    ReplyDelete